Vandal Şehri

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 460.4 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Crazy Labs by TabTale
Vandal Şehri mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Vandal Şehri mobil oyununda yaramaz Tom ile şehrin altını üstüne getirmeye hazır olun. Kopyacı Tom geri döndü ve şehri kırmızı ve diğer tüm renkte sprey boya ile boyayacak. Bu macera da ona eşlik etmek için Vandal Şehri mobil oyununu IOS  akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Tom'a New York City sokaklarını yakalanmadan istediği kadar boyamasında yardım edeceksiniz. Boya bittiğinde yeni boyalar satın almak için ödüllerinizi kullanın. Her performansınızda farklı ödüller kazanabilirsiniz. Birbirinden farklı 100 seviye içerisinde ilerlemek için kaykayınıza atalayın ve şehri boyamaya başlayın. Durmak yok, polislere yakalanmadan şehrin rengini değiştirin. Muhteşem güç artırıcıları toplayın ve daha fazla kaytarmak için jetonları bir araya getirin. 

Ninja, Sam Amca, Elvis vb. oyun kostümleri arasından seçiminizi yaparak Tom'un görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Günlük hediyeni almak için her gün  oyuna giriş yapın. Kaykayınızı geliştirmek için ödülleri kullanabilirsiniz. Bir an bile sıkılmayacağınız Vandal Şehri mobil oyununda heyecan dorukta olacak. Sprey boyalarınızı hazırlayın macera başlıyor. 

Vandal Şehri indir
DİĞER SÜRÜMLER